• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Инсталација на Hellgate London

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Како да ја отпакуваш? Да не треба да ја екстрактираш,или пак пробај со Daemon Tools .
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Објасни повеќе.. Или ако не се разбираш дај screenshoot..
Како мислиш да ја отпакуваш? Zip/rar архива е ?
Image фаел е ?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
abe samo znam deka treba da da go imam Win rar programot za da ja instaliram

neso slicno kako call of duty 4

Edit: Доколку треба нешто да допишеш нешто измени го претходниот пост.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
Да не ти треба Daemon алакта

ДА направиш како виртуелно цд

ај прати слика и наставка на фајлот и што точно ти покажува
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
abe ono niso ne prai na cd-to ima samo fajlovi

i treba da im napraam neso za da moze da se instalira
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Симни го Win Rar бесплатно тука, и еве ти едно клипче за како да инсталираш Win Rar :

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=Sk_4a8uBlUA[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,864
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно