• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Instagram block

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Krk198

Gaining Experience
14 септември 2016
231
226
Krk198's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5 2600 - Wraith Stealth Cooler
Motherboard
Gigabyte B450 AORUS ELITE AM4
Storage
Gigabyte SSD 256GB / WD HDD 2TB
PSU
550W Deepcool DN550 80Plus Black
RAM
8GB DDR4 3200Mhz Kingston CL16 HyperX Fury Black x 2
Video card
XFX GTS XXX Edition RX 580 4GB OC+
Трет пат добивам ваков блок од инстаграм и сѐ што прочитав по нетов немам правено и не знам зошто добивам воопшто. Пријавив и два пати со образложение, сѐ фино, лепо и ништо не ми вратија. Имал некој ваков проблем и дали знае како се решава?

1618089827134.png
 

Avid

Guru
21 јануари 2009
5,714
9,094
Скопје
Трет пат добивам ваков блок од инстаграм и сѐ што прочитав по нетов немам правено и не знам зошто добивам воопшто. Пријавив и два пати со образложение, сѐ фино, лепо и ништо не ми вратија. Имал некој ваков проблем и дали знае како се решава?

Погледнете го атачментот 99685
Смени пасворд следен пат и провери ги уредите од кои се логираш за штеточини.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Krk198

Gaining Experience
14 септември 2016
231
226
Krk198's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5 2600 - Wraith Stealth Cooler
Motherboard
Gigabyte B450 AORUS ELITE AM4
Storage
Gigabyte SSD 256GB / WD HDD 2TB
PSU
550W Deepcool DN550 80Plus Black
RAM
8GB DDR4 3200Mhz Kingston CL16 HyperX Fury Black x 2
Video card
XFX GTS XXX Edition RX 580 4GB OC+

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,981
Мислења
854,153
Членови
29,623
Најнов член
Vaporizer
На врв Дно