Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Insta 360 X3 stara 2 meseci

Статус
Затворена за нови мислења.

Jovchez

Intern
7 декември 2020
0
9
Jovchez додаде нов оглас:

Insta 360 X3 stara 2 meseci - 29.000 ден.

Se prodava maksimalno socuvana kamera so garancija i pakuvanje, kupena e pred 2 ipol meseci, koristena 10tina pati.
Kamerata e vo 10/10 sostojba.
Kupena e lokalno od setec zaedno so opremata se zaedno e kupeno 42.500
Moze zamena za aparat so moja doplata
Napomena cenata e samo za kamerata, cena zaedno so oprema e 35.000 denari
Se za kamerata moze da vidite na linkot:
[URL...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.260
Мислења
977.595
Членови
35.570
Најнов член
arbenneziri
На врв Дно