• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Insomnia Winter CS Tournament

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
Абе со читови... тоа кога играш онлајн на сервери кои немаат админи кој би го приметил тоа и би ги кикнал. Индивидуално е кој зошто игра или кој зошто не игра... Темата е отворена за оние кои СЕУШТЕ активно играат и кој би биле заинтересирани за вакво нешто...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
854,998
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно