1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ИНОВАМАК саем

Дискусија во форумот 'ИТ Вести од Македонија' започната од Фиљан Фиљановски, 25 Септември 2019.

 1. Фиљан Фиљановски

  Фиљан Фиљановски
  Intern

  2
  0
  5 ноември 2014
  Машко
  Здраво, може ли некој да ми каже до кога е отворен саемот(до колку часот) и зошто никој не го рекламира?
   
 2. moongose

  moongose
  Unstoppable

  1,856
  2,089
  19 Јули 2013
  До 19ч е денеска, утре до 18ч, во дом на АРМ, влез бесплатен.
   
  На Фиљан Фиљановски му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Робсо

  Робсо
  Intern

  25
  11
  1 Септември 2018
  Машко
  "Работното време на саемот на 24 септември е од 14 до 19 часот, на 25 септември од 10 до 19 часот и 26 септември од 10 до 18 часот. За сите заинтересирани што сакаат да ја посетат изложбата ВЛЕЗОТ Е БЕСПЛАТЕН."

  Отворена изложбата на иновации, патенти и нови технологии – Иновамак 2019

  Мене ме интересира дали некој некаде пишува/снима шо видел таму, а да не е бојлерплејт класика како од емитер.
   
  Последна промена: 25 Септември 2019
  На Фиљан Фиљановски му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Фиљан Фиљановски

  Фиљан Фиљановски
  Intern

  2
  0
  5 ноември 2014
  Машко
Слични теми
 1. AMD_fan
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,346
Вчитување...

Сподели

Вчитување...