• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

INNO3D GEFORCE RTX 2060 SUPER TWIN X2 OC

 • Ја почнал/а темата
 • #27

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Dostapna nova kolicina na asus dual 580 i xfx 580 4gb GTS XXX.
Ceni po 4500 den od karta.
IMG_20210101_235917.jpg

P.S Koristeni se za mining.
Kulerite se vo dobra sostojba isto taka i kartite.
Testirani i bez artefakti.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #29

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Достапни :
1 : XFX 580 4gb - 4500 den.
10 : Asus Dual 580 4gb - 4500 den.
10 : Asus Dual 580 4gb Mining Edition so samo DVI-D izlez - 3000 den.
По карго праќам на ваша одговорност со претходно снимено видео на графичката кај што се тестира и со нејзин сериски број.
По ваша желба може да уклучувам програми за коишто сакате да ги тестирам.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #31

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Ostanati se uste :
5 Asus Dual 580 4gb Mining Edition so DVI - 3000 den.
Moze da se koristat za gaming.
Rezervirani site.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #32

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Se prodavaat novi neotpakuvani graficki Evga 3070 8gb xc3 . Ne se lhr verzii. Cena 1250e od parce. Dostapni se povekje parcinja.
Za pogolema kolicina popust. Garancija 1 godina od mene.
IMG_20210708_042537.jpg
Isto taka ke imam na zaliha vo sabota MSI suprim x 3080 10gb novi neotpakuvani pod garancija, ne se lhr verzi. Cena od 1950e za karta.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #33

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Распродадени. Наскоро нова количина со 3070ки и 3080ки.
Исто така прифаќам и преднарачки со капар 30%
 
 • Ја почнал/а темата
 • #34

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Karti za prednaracka so kapar od karta po 30% od nejzinata cena.
Dostapni 20 - MSI RTX3070 VENTUS 2X OC 8GB - 1200e
Dostapni 8 - MSI RTX3070 VENTUS 3X OC 8gb - 1250e
Za pogolema kolicina popust.
Patem ne se LHR verzi.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #35

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Prednaracka za :

1. AXRX 6800 16GBD6-3DH/OC - 1150e do tuka doneseni.
2. MSI RTX3070 VENTUS 3X OC 8GB - 1250e do tuka doneseni.
Za pogolema kolicina popust. Tuka ke bidaat za 5-7 dena.
Kartite imaat 1 godina garancija od mene.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #36

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
2. MSI RTX3070 VENTUS 3X OC 8GB - 1250e do tuka doneseni.
Ке бидаат достапни во петок , на залиха уште 8 карти.

Исто така вршам преднарачки и за 3070ки , 3060ки, и 3090ки по ваш избор .
Може и LHR верзии за гејминг.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #37

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Rasprodadeni.
Cena za od karta 1250e. So garancija od mene 1 god. IMG_20210727_143644.jpg IMG_20210727_143648.jpg

Prednaracki za :
20 karti msi ventus 2x 3070ki non LHR - 1200e.
 
Последна промена:
 • Уау
Реакции: Avid
 • Ја почнал/а темата
 • #39

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Prednaracki za :
1 : INNO3D GEFORCE RTX 2060 SUPER TWIN X2 OC 40-44mh na ETH , 140 parcinja na zaliha , 6 meseca garancija. Cena 850e.
2: Gigabyte Eagle OC 3060 12gb LHR na zaliha 10 parcinja. - 700e od karta.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #41

Pane24

Unbeatable
31 октомври 2012
5,125
4,448
Ethermine
www.facebook.com
Prednaracki za :
1 : INNO3D GEFORCE RTX 2060 SUPER TWIN X2 OC 40-44mh na ETH , 140 parcinja na zaliha , 6 meseca garancija. Cena 850e.
2: Gigabyte Eagle OC 3060 12gb LHR na zaliha 10 parcinja. - 700e od karta.
Rasprodadeno sve. Naredna zaliha ke pisam tuka dokolku ima nesto novo.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,348
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно