• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Информатички техничар

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
ЈВСНет ДООЕЛ е компанија која се занимава со давање на услуги од областа на Информатичката Технологија.Основна дејност е тековно одржување на компјутерски системи,изработка и одржување на компјутерски мрежи. Има потреба од едно лице за вработување кое има:

Познавање на Мајкрософт оперативни системи
Познавање и решавање на хардверски проблеми
Познавање на мрежни системи и конфигурирање на истите
Конфигурирање на рутери и свичеви
Конфигурирање на wireless опрема
Желба за работа и напредување

Вашето CV испратете го на следната адреса

[email protected]
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
dodeka ne se odluci koj ce vrabotat sto znaci ova e oglas od otvoren tip. koga ce zavrsi na forumot ce bide objaveno.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Локација, работна атмосфера и payment range?

Морам и тука да напоменам: http://it.com.mk/forum/showthread.php?t=1702

Преку глава ми е од приватни компании кои експлоатираат млади и способни луѓе, заради тоа се потребни многу повеќе информации пред да се конкурира и испрати CV.

Времето е премногу драгоцено за да се тестира секоја компанија која праќа оглас. Со поопширен/подетален оглас се привлекува и поквалитетен кадар.
 
M

Mr.Alien

Гостин
Се сложувам со Андријески, со една мала дигресија. Лично го познавам човекот, сопственикот на JVSNet, па во поглед на чесност и култура можам да гарантирам за него.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
856,115
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно