• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

InFocus проектори...?

Hakerstain

Intern
11 декември 2008
33
0
Се работи за некој брен или тип на проектор...биди по детаљен...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,586
Мислења
824,066
Членови
28,083
Најнов член
Busavata
На врв Дно