1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

info

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од bozidar, 1 Јуни 2013.

 1. bozidar

  bozidar
  Intern

  78
  7
  26 Март 2009
  Машко
  imam tv so digitalen tjuner no imam i eden problem slikata dobivam no po izvesno vreme ja gubam i se taka do beskonacnost. dali e problemot vo one koj nema kapacitet da go distrubuira signalot poradi prezafatenost na baznite stanici ili e nekoj dryg problem .
  pozz
   
 2. Bozter

  Bozter
  Баниран/a

  1,399
  662
  24 oктомври 2011
  Машко
  прашај ги во АЕК или во СРД.
   
  На Alex му/ѝ се допаѓа ова.
 3. krema

  krema
  Professor

  10,042
  9,663
  24 Јуни 2009
  Машко
  Врти на 190 и пријави !
   
Слични теми
 1. Dekoo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,041
 2. VirusZ
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,014
 3. bozidar
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  715
 4. Phenomen
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,016
 5. VladimirX2
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  637
Вчитување...

Сподели

Вчитување...