1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

INFO

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Dekoo, 10 Февруари 2008.

 1. Dekoo

  Dekoo
  Intern

  28
  10
  7 Февруари 2008
  Прашање во врска со ЕТФ?

  Ako ne i e mestovo na temava tuka .... povelete admini brisete :D

  Na etf veke dolgo vreme vo "shema" e info smerot za profi od 3 godini ...

  Sega nekoi velat dzabe se ide toa ... nekoi velat pak se dobiva sertifikat za "ZAVRSEN fakultet" i se dobiva diploma (diplomiran informaticar mislam bese)

  Tie tetkicine u ETF ne se bas najkulturni .... pa si rekov ovde da prasam xD

  Znae ili ne znae nekoj ovde sto i kako vredat sertifikatite tamu


  pozz


  ps: forumov e zakon :D
   
Слични теми
 1. VirusZ
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,011
 2. bozidar
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  713
 3. Phenomen
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,013
 4. bozidar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  602
 5. VladimirX2
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  636
Вчитување...

Сподели

Вчитување...