1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Info

Дискусија во форумот 'Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S' започната од bozidar, 6 oктомври 2011.

 1. bozidar

  bozidar
  Intern

  78
  7
  26 Март 2009
  Машко
  koj ke mi kaze od koi knigi se izucuva oracle datebase kaj nas vo semos i dali znae nekoj od koi drugi knigi moze da uci i kade ima nekoi vezbi za rabota.
   
Слични теми
 1. Dekoo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,041
 2. VirusZ
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,014
 3. Phenomen
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,016
 4. bozidar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  603
 5. VladimirX2
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  637
Вчитување...

Сподели

Вчитување...