1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Инфо за Nexus 7

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од sumi, 26 Август 2012.

 1. sumi

  sumi
  On your way to fame

  1,130
  740
  8 Април 2007
  Машко
  Некој да има информација да се продава некаде во Македонија ?! Обично ваквите производи преку неофицијални канали стигаат и во Македонија не долго после промоцијата а немам забележано ништо за новиот таблет на google.
   
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,974
  4,201
  28 oктомври 2008
  И јас го чекам, следам, и демнам:) Имаше само еден на Кајгана и толку...
   
 3. AlexanderMK

  AlexanderMK
  Practice makes perfect

  1,145
  1,805
  19 Мај 2011
  Машко
  Прашајте во СЕТ дали ќе го донесат зашто таблетот е на Асус.
   
 4. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,360
  3,052
  4 Септември 2008
Слични теми
 1. Boldozer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  622
 2. psyside
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  2,899
 3. xenon
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,329
Вчитување...

Сподели

Вчитување...