1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ИНФО за ЦЕНА

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од Кристијан Про, 27 oктомври 2013.

 1. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,960
  2,936
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Aprilia sr 50 и настаро. Друго не гледај, особено не хамачи и некои други кинези.
   
Слични теми
 1. MARTIN_MKD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,282
 2. HocusPocus
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  7,652
 3. goodboy
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  5,375
 4. sumi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  784
Вчитување...

Сподели

Вчитување...