• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Имплементирање на превод во видео/филм

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
кој е најдобар програм за да спојам филм со превод и при тоа и да се конвертира во dvd формат?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,176
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно