• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Imobile Phone

  • Ја почнал/а темата
  • #1

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Dali nekoj znae kade vo mk moze da se najde Imobile Phone??? zosto stvarno se mnogu dobri

Imobile Phone V202 - Cool design 3.0 Inch touch screen with bluetooth, dual sim cards work on the same time , dual speakers, 3.2 mp camera, FM radio, NES simulator games, JAVE, magic voice ( change your voice when you make the call ) and e-book reader.

za 249$ :tainstven:

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,837
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно