• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IMDB Pro Hack

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Ве молам кажете ми како можам да пристапам до IMDB Pro со некој HACK или финта за безпари??? Ми треба итно!!! :plachko2::plachko2::plachko2::plachko2:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Да,но бара кредитна картичка. Поентата ми беше да не користам кредитна картичка бидејќи ја немам.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Ве молам кажете ми како можам да пристапам до IMDB Pro со некој HACK или финта за безпари??? Ми треба итно!!! :plachko2::plachko2::plachko2::plachko2:
За IMDB Pro имаш и самиот линк од каде можеш да пристапиш бесплатно за време од 14 дена. Доколку во пробниот период ти се допадне тогаш единствениот начин за да пристапиш е да платиш $12.95 за 1 месец. Друг начин за регистрација со користење на "hack" или финти за безпари, нема да најдеш на овој форум.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,882
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно