• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Имало победни и од нас!

• Ја почнал/а темата

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Еве ја Шпанската поесна за Евровизија:

[ame="http://youtube.com/watch?v=74mBEXL9UgM"]YouTube - Rodolfo Chikilicuatre Baila el ChikiChiki (video Oficial)[/ame]

Па затоа не се бунете, нашата е добра :D

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
leleeeeeeeeeeeee..
Ako ova pesna zeme barem 1 poen na evrovizija, jas lichno se otkazhuvam od evrovizija i poveke nikogash nema da gledam..

Sepak, ne mi e jasna ideava na shpancive so ovaa pesna..Neznam shto im e poentata da dokazhat...
Chudno...

Wizardion

Intern
2 март 2008
111
1
leleeeeeeeeeeeee..
Ako ova pesna zeme barem 1 bot na evrovizija, jas lichno se otkazhuvam od evrovizija i poveke nikogash nema da gledam..

Sepak, ne mi e jasna ideava na shpancive so ovaa pesna..Neznam shto im e poentata da dokazhat...
Chudno...
Најверојатно сакале да направат од оваа песна атракција ама не им успеало. Ако ова е атракција тогаш јас сум приколка на авион. :LOL:

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
OMG

а видете го ирскиот претставник... Дастин Мисирката
[ame]www.youtube.com/watch?v=Z28STzFIFBU[/ame]
Како и да е годинава има и доста големи имиња, како No Angels, Ishtar, Dima Bilan повторно, Balthazar и сл...

Marce

Intern
6 февруари 2008
14
0
www.myspace.com
Па тоа е евровизија, и на најголемото срање му најдоа место. А нашана бе? веке видено. така да нема надеж. пративме копија на холивудски фаци кај што не им е местото.

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,799
76
ццц wow песна.Добро барем оваа малце е интересна се римнува вака така а нашата е тотален промашај,срамота али тоа ти е.

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Леле закон песмичка , много е добра, цело време ми иде у winamp на repeat.. :isplashen:
Мала шала!:D

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,266
312
Јака е песнава навистина.. многу е јак ритамот... како блуз од шеесетите или шознам од кога :tainstven:

BoXeR

Intern
14 мај 2008
58
0
zimi se ovoj ne e tocen!!! ali se e mozno--evrovizija e !! aj setete se na ukrainskata pesna ili pak na fincite lordi!!:D

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
И да имаме добра песна - пак ќе биде џабе... сетете се Тоше кога настапи, според мене немаше подобра песна од неговата... но кога ни соседите не ни даваат салам бодови - што може па да се очекува од другите. Тоше заслужи барем во првите 5... а не влезе ни во првите 10 :ua: . Песна ли е таа на Руслана што победи тогаш, како прво женската ни англиски не знаеше.. само се дереше маме и еб*м :lut2:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
823,420
Членови
28,072
Најнов член
josimovskii
На врв Дно