1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Имајте 1337 нова година и празници!

Дискусија во форумот 'IT.mk известувања' започната од D, 2 Јануари 2020.

 1. D

  D
  Администратор

  3,243
  1,680
  31 Март 2007
  Од името на целиот тим на IT.mk и IWM Network, ви посакуваме 1337 празници!

  [​IMG]
   
  На Astro, OldSchoolPvP, MasteR_#0 и уште 16 други им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...