• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ImageReady CS2 проблем

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Пробував да правам нешто во ImageReady ама се јавува проблем. Поточно да доработам нешто од Photoshop. Еднаш успеав и завшив работа. Ама оти требаше да направам некои коркции го преработвав. И кога пробав да го отворам фајлот во ImageReady го дава овој ерор:


Што можи да е тука проблемот?:chudenje:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Problem solved!
До снимив наново документот и се си проработе како што треба. Фала на сите :LOL:
Можите да ја заклучите темата ако сакате.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,754
Мислења
849,922
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно