1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Imac 1999

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од zmija, 12 Јули 2019.

 1. zmija

  zmija
  Gaining Experience

  347
  195
  26 Мај 2007
  NoLifer
  Iam imac 1999 orginal tastatura maus kolekcionerski procenka
   
 2. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  390
  331
  14 Јануари 2016
  Машко
  ne se procenuva toa :)) ako veke sakas da go prodades, podari go na lugje sto ke go vrednuvaat i cuvaat.
   
  Astro, JunkieMKD, b.a и на уште 1 им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Gdsgn
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  6,582
 2. ivanzila
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  499
 3. cgfreak

  Продадено Apple iMac 27" (late 2012)

  cgfreak, 15 Март 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  776
 4. mkextremer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  341
 5. HuGlajder
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  400
Вчитување...

Сподели

Вчитување...