1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Има некој волен System admin да го прашам некои ствари?

Дискусија во форумот 'Компјутерска безбедност' започната од skullmonkey, 14 Јануари 2020.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  4,033
  3,176
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Треба да кренам рејд на една машина и имам неколку практични прашања па ако има некој систем админ кој разбира рејдови и бекапи да се пријави за да го прашам неколку пашања би бил благодарен.

  Фала.
   

Сподели

Вчитување...