1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Илегални интернет работи во Германија

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од zipi123, 22 Јуни 2019.

Тагови:
 1. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  490
  441
  14 Јануари 2016
  Машко
  Za 2 dena patuvam vo germanija, sakav da prasam dali extensions na chrome se dozvoleni?
  Site extensions ke bidat simanti od tuka.
  Screenshot_1.png
   
 2. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  490
  441
  14 Јануари 2016
  Машко
  nekoj sto znae da odgovori?? stv mi e itno?
   
 3. Mao

  Mao
  On your way to fame

  975
  508
  5 Јуни 2007
  Машко
  На zipi123 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...