1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Игри

Дискусија во форумот 'Игри' започната од filipp, 25 ноември 2008.

 1. filipp

  filipp
  Intern

  13
  0
  25 ноември 2008
  Jas gi igram slednive igri cs,dota,fifa,proewolusen no ne znam koj se trikovite vo site igri bagovito so cs,fintite vo fifa,pojacuvanjeto na heroite,i isto vintite vo pes.Sakam da gi znam samo ve molam ako sakate da mi kazete ve malam samo barem edna igra najbito mi e da znam bagovite vo cs pls pisitemi ok??ako ne ce:plachko2:
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,827
  26,017
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Е што со баговите во ЦС?. Не сваќам што сакаш со нив
   
 3. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
  Za fintite vo fifa i PES imas tutorijali na youtube. Samo baraj FIFA 09 tricks i gotovo. Iza drugite bi trebalo da ima :)
   
 4. filipp

  filipp
  Intern

  13
  0
  25 ноември 2008
  Blagodaram na site a bogovi da mi kazete kako se praawat

  :p
   
 5. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  @filipp
  Бог да направиш, малку тешко, но имаше негде турториал :)):)):))
   
 6. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Хаха :LOL:,багови не можат да се направат,нив ги прават креаторите на играта,а ти можеш да ги искористиш ако ги знаеш,ти кажаа гледај клипчиња на ју туб,и гуглај :D
   
 7. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  хммз.. CS багови? Да прашаш за дота на пример, ги има повеќе.. И тоа најчесто кај предходните пачови.. А за cs...


  ааа да.. Да не се мисли како... хммз.. на Dust2, измеѓу A и B кога ќе се фрли бомба под пакетот, во B сите ослепуваат?
  На такви багови мислиш или ..?

  Ако мислиш на тие, имаше и на assault нешто.. Можеше во синиот или црвениот пакет да влезиш.. Ама assault одамна веќе не се игра..

  Не се сеќавам во моментов точно.. Побарај на youtube како што ти кажаа другите.


  Off topic:

  9 пати на овој пост:

  [​IMG]
   
 8. filipp

  filipp
  Intern

  13
  0
  25 ноември 2008
  cs decicatet server cw

  Јас имам cw сервер и сакам кога це писам амх_match писуца млнотфаунд сакам да дознам во сто е проблемот сто треба да направам за да не ме излага млнотваунд ве молам казете за да мозам да си играм на раат кланска ви благодарам на сите цто це ми писети и казии те ме како се праби сервер на haiflaiv????ако не це се:lut2:
   
 9. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  @filipp
  Господе боже, се измачив да ти го разберам постот.
  Во иднина, ќе можеш ли да се придржуваш на седниве правила при постирање:

  • Користи интерпункциски знаци (. , ! ? ; : )
  • Пишувај правилно (че наместо це - кажете наместо казете - што наместо цто)
  • Користи латиница таму каде што е потребно (млнотваунд - немам појма што ти значи)
  Фала, и се надевам дека ќе го прифатиш постов како доброманерен. :)
   
 10. filipp

  filipp
  Intern

  13
  0
  25 ноември 2008
  фала на помоста зато што јас не се сконцентрирувам tnx
   
 11. filipp

  filipp
  Intern

  13
  0
  25 ноември 2008
  Counter Strike Pro Serwe

  Јас сакам да направам про дедикејтет сервер.Како треба да направам да не ми лагира?Ако ми помогнете многу ви бралодарам. поззззззззззз
   
 12. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
 13. worm993

  worm993
  Intern

  11
  0
  27 Декември 2008
  За да не ти лагира ке си ставис добар интернет и ке купиш јак PC
   
 14. filipp

  filipp
  Intern

  13
  0
  25 ноември 2008
  Интернет тешко да ставам добар но фала за помоста
   
 15. MrPoliceman

  MrPoliceman
  Intern

  14
  0
  27 Септември 2008
  vaka sea...bidejki igram cs dolgo vreme i sum videl se i seshto
  idi na youtube za bugovi...za takvi gluposti imas mal milion
  a za klanska da igras moras serverot da ti bide opremen so AMX MOD CW
  i koga ke go opremis ke pises "amx_match2 mr15 esl" vo konzola i pisuvas /start pa sledi KNIFE ROUND
  posle toa ushte ednas pisuvas /start i nemas gajle :bravo:
   
 16. filipp

  filipp
  Intern

  13
  0
  25 ноември 2008
  Фала мнногу браќа што ми помогнавте
   
 17. BaDcopY

  BaDcopY
  Intern

  51
  0
  15 Декември 2008
  nekoj da ka3e nekoj bag 3a World oF Warcraft pls :D
   
 18. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Зависи на кој сервер.. На оригинален сеуште немам забележано.. А на безплатен, нема шо да бараш... сами ќе си дојдат :D Преполни се..

  На пример, 10 пати имам заглавено во Stormwind city во едни буриња.. Ама, нема некој баг кој може да ти користи..
   
 19. BaDcopY

  BaDcopY
  Intern

  51
  0
  15 Декември 2008
  ako 3nae nekoj bag na (wowscape) server :p

  Imase ubav bag so pet, ama go skinaa :S
   
Слични теми
 1. filipc.
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,230
 2. Pinceta
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,343
 3. StalkeR
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,100
 4. Enigma
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  867
Вчитување...

Сподели

Вчитување...