1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Игри за супер нинтендо

Дискусија во форумот 'Конзоли' започната од dextermkd, 10 Мај 2020.

 1. dextermkd

  dextermkd
  Баниран/a

  5
  1
  30 Март 2019
  Машко
  дали некој знае како можи да се набават игрици за супер нинтендо или некој дали нуди за продажба од својата колекција
   
 2. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,322
  23 Јануари 2008
  диско денсер

Сподели

Вчитување...