• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Игри со тркање?

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
GT 4 и Colin Rally... Carmageddon се брои? :D
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Мене ми се допаѓа NFS серијалот. Не е многу реалистичка, ама е интересна.
Ако сакаш да пробаш некоја од нив, би ти рекол да почекаш уште малце дури не излези новата Undercover.
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Gran Turismo, за мене убедливо најдобар серијал, но го нема за PC. NFS ми е забавна да ја играм 2-3 дена, брзо ми здосадува... Многу ми е нереално возењето, средувањето на моторот е безвезно и исто така нереално.
 

Bam1

Intern
10 септември 2008
105
1
XPand Rally Extrem e dobra mnogu e realna (mislam na dvizenjeto na kolite, site nivni karakteristiki vo realnosta se mnogu dobro pretoceni vo igrata.
Collin McRae isto taka e super
 

TheSpeedy

Intern
4 септември 2007
279
2
Еве и една многу стара игра
на времето што ја играв 4x4 Evolution со џипчиња за тоа време беше јака игра со тркање..
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,500
Мислења
845,520
Членови
29,303
Најнов член
DripOrDrown
На врв Дно