1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Igra so kamioni

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Goran1990, 30 Јануари 2011.

 1. Goran1990

  Goran1990
  Intern

  36
  2
  11 Септември 2009
  zzajde kazejte igra so kamioni samo de ne e euro truck silmulator i german truck silmulator i taa 18 wheels of steel i postarite :D tnz od napret :):):D
   
 2. sini6a

  sini6a
  Intern

  485
  30
  11 Мај 2009
  Rig 'n' Roll - Во америка се работи но е исто така слична и интересна како тие ти што ги наведе :D
   
Слични теми
 1. Master4e
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,134
 2. Gero
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  881
 3. vladence
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,679
 4. darecarcemb
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,056
 5. Bontino2
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  455
Вчитување...

Сподели

Вчитување...