1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

иго навигација за андроид

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од deki1, 12 Февруари 2012.

 1. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  Доколку некој знае од каде можам да симнам понова верзија на iGO MyWay, и карти за македонија, грција ,албанија србија и бугарија.
   
 2. pilch@rd

  [email protected]
  Gaining Experience

  1,338
  131
  22 Август 2009
  Барај по торенти..Тука нема сигурно да добиеш линк за превземање.
   
 3. deki1

  deki1
  Gaining Experience

  168
  65
  20 Јули 2011
  а зошто да не во пп, темата е многу актуелна со оглед на бројот на андроид телефоните кој расте енормно, јас најдов по торенти но проблем е мапата за македонија, од гсм мк форумот има и линкови но не се повеќе функционални.
   
 4. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,974
  2,947
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Мапата за Македонија, ја имаш во Euro целосната мапа, провери си пп. Ај сега кажи ми ти едно на мене, од кога инсталира igo myway, се поврзуваш ли со стаелитите кога си на отворено?
   
Слични теми
 1. Xenor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  875
 2. mariomako
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,034
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  139
  Прегледи:
  9,771
 4. SNICK1g
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  683
 5. Arabian
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,627
Вчитување...

Сподели

Вчитување...