• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IE 7: Say WHAT?

Vavo

Intern
20 октомври 2007
273
17
Skopje
Е што де, големото чудо. Па можда не е целосна надградба..некој DLL фајл само е од 7мицата преку некои виндовс надградби инсталиран...мене ми се случило да добијам микс меѓу 5ка и 6ка
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,169
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно