• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IdiVidi џапаат мислења

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
IdiVidi (false alarm)

Оригиналниот Пост (од моја пријателка):
Објавено на 28.03.2008, 23:35

Копираниот пост на Идивиди:
Објавен на 29.03.2008, 11:05

А можеле постот да го украдат, текстот да го сменат и да не напишат извор? :lut2:
Се дозна дека и двата поста се од 3ти, странски извор како што посочи vlatkorun. Темава нема врска...
 

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
A neli moze da e tvojta prijatelka i Idividi da se go prepisale od isto mesto od nekoj stranski portal.
Ako poglednam dnevno niz site portali poaktuelni i poneaktuelni ke vidam 10 vesti na site so se povtarat kako i u ovaj slucaj.
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
135
omg, oчекуваш идивиди или твојата пријателка да измислат ваква вест ? Канта ...:p
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,750
Мислења
849,908
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно