1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Позајмица IDE to USB адаптер

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од borcep, 19 Август 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  764
  1,231
  12 Септември 2013
  Машко
  Доколку има некој адаптер за еднократна услуга, частам пиво, сендвич вотевер. Инфо ПП, благодарам.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,103
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Kakvo e toa ako moze slika.
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  efto

  efto
  Gaining Experience

  268
  206
  19 Април 2007
  Имам јас, пиши кога ќе доаѓаш.
   
  На borcep и Banjifiko им се допаѓа ова.
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,959
  4,101
  28 oктомври 2008
  ausi01.jpg
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  764
  1,231
  12 Септември 2013
  Машко
  Завршивме работа со Пане, благодарам на сите за помошта.
   
  На efto му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  584
 2. borcep
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  715
 3. xristijanGTI
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  588
 4. xristijanGTI
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  355
 5. Psycore
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  451
Вчитување...

Сподели

Вчитување...