• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Icon Extractor by DigiSoft

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Браво,само така продолжи.
Само една забелешка: Кога ќе го предвижиш курсорот на дугмињата,да се покаже за што служат.Бидејки не се знае кое дугме за што служи.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

DigiSoft

Баниран/a
7 февруари 2008
63
7
Да да знам дека тоа треба ама стварно сум заборавил зошто секогаш нешто или некој детал фали :D
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
откачен си братче... :D ако можеш да ми напраиш нешто програмчиња кога ќе ми треба некој.. ако не ти претставува проблем:D најдобар си .. инаку, имаш ли мсн? :)) сакам да те адднам кај мене оти си најдобар програмер шо го имам сретнато :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

DigiSoft

Баниран/a
7 февруари 2008
63
7
откачен си братче... :D ако можеш да ми напраиш нешто програмчиња кога ќе ми треба некој.. ако не ти претставува проблем:D најдобар си .. инаку, имаш ли мсн? :)) сакам да те адднам кај мене оти си најдобар програмер шо го имам сретнато :)
Хехехе фала фала, кажи слободно што ти треба и ќе видам што можам. :)

Те аднав јас зошто ти го има мсн-то. :p
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,718
Мислења
849,336
Членови
29,441
Најнов член
hristijand1
На врв Дно