Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено i7 6700k + mb ASRock z270 pro4 + Cooler Master Hyper 212 LED

Статус
Затворена за нови мислења.

pavlestyle

Gaining Experience
9 април 2016
93
94
pavlestyle додаде нов оглас:

i7 6700k + mb ASRock z270 pro4 + Cooler Master Hyper 212 LED - 9.000 ден.

Се продаваат горенаведените делови користени за интернет, youtube, филмови и понекогаш light gaming. Доаѓаат со оригинал кутии и комплет сите останати додатоци.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно