1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

i7 4790K, Asus Z97-PRO, 16GB RAM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gaston, 17 ноември 2019.

 1. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
  Продавам процесор со кулер (сток интел), плоча и рам:

  Intel Core i7 4790K
  Asus Z97-PRO
  2x8GB Kingston HyperX Beast 2400 MHz

  Цена: 15500 денари
   
  На salija, Astro, SiPy` и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
  15000 МКД
   
  На salija и gOJDO им се допаѓа ова.
 3. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
 4. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
 5. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
 6. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
 7. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
  Нова цена: 14000 МКД фиксно
   
  На shifty и gOJDO им се допаѓа ова.
 8. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
 9. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
  Блек фрајдеј понуда - само утре наместо сток кулер добивате Noctua NH-U12S!!!

  Понудата ќе важи 24 часа :)
   
  Изменето од модератор: 28 ноември 2019
  На psyside и gOJDO им се допаѓа ова.
 10. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
 11. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,314
  2,373
  9 Февруари 2011
  Резервација
   
  На salija и gOJDO им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. causevd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  695
 2. omegaRED
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,466
 3. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,035
 4. Pane24
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  940
 5. DareDevil
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  836
Вчитување...

Сподели

Вчитување...