1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

i7 4790

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Snow :), 17 Јануари 2020.

 1. Snow :)

  Snow :)
  Gaining Experience

  65
  92
  27 Април 2013
  Машко
  Како што гласи насловот, барам да купам i7 4790.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. tupacan
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,058
 2. -Ata-
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  743
 3. toplel
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  558
 4. UnderMyRules
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  591
 5. AleksandarCaki
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  284
Вчитување...

Сподели

Вчитување...