1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка i7 4790,Z97-PRO GAMER,2x4 DDR3 HyperX beast

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од pavlestyle, 24 Март 2020 во 01:08.

 1. pavlestyle

  pavlestyle
  Gaining Experience

  72
  69
  9 Април 2016
  Машко
  На Transporter444 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,197
  4,646
  4 ноември 2013
  Машко
  Јас сум заинтересиран за рамот (кога ке оформиш цена пиши ми пп).
   
  На pavlestyle му/ѝ се допаѓа ова.
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
  На gamer-eddie му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  267
  492
  3 Март 2015
  Машко
  i7 4790 - 6500
  Z97- Pro Gamer - 3500
  Kingston HyperX Beast 1800
   
 5. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  969
  393
  17 Јуни 2008
  Процесорот околу 6.500 мкд, рамот 1.500-2.000 мкд.
   
  На ivan88 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Astro
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,367
 2. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  759
 3. eX3v1l
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  689
 4. comakot
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  523
 5. MasteR_#0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  240
Вчитување...

Сподели

Вчитување...