1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

i7 4 gen

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од rippermkd, 11 Јуни 2019.

Тагови:
 1. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  381
  187
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  преферирам да не е К, ама ако има добра понуда, нека биде. може S верзија, но не и Т
   
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  381
  187
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 3. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  381
  187
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter

Сподели

Вчитување...