1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам i7-2600

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од geek22, 10 Февруари 2019.

 1. geek22

  geek22
  Gaining Experience

  188
  102
  23 Февруари 2015
  Машко
  Menuvam i7-2600 za i7-3770K, so doplata sekako.
   
Слични теми
 1. ml30kl
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,490
 2. skullmonkey
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,527
 3. kjosmofon
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,826
 4. Maurelie

  Проценка Intel i7 2600 Non K

  Maurelie, 27 Мај 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,496
Вчитување...

Сподели

Вчитување...