Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено i7 10700K ; 2x16gb Corsair Vengeance RGB pro DDR4 3600 MHz i Scythe Mugen5 PCGH

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
466
895
no_retreat додаде нов оглас:

i7 10700K ; 2x16gb Corsair Vengeance RGB pro DDR4 3600 MHz i Scythe Mugen5 PCGH - Проценка

Ве молам за проценка на следните делови

i7 10700К - користен 2 години, купен локално, преостаната гаранција нешто повеќе од година дена
DDR 4 Vengeance rgb pro 3600mhz - купен локално пред 2 години, преостаната гаранција нешто повеќе од 3 години
Scythe Mugen 5 pcgh edition со 2 кулери - без гаранција

Сите делови доаќаат со кутија и сите пропратни работи, сите делови фукционираат 10/10.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.502
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно