1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

i5 процесори

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gucci, 15 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  688
  5 Јули 2011
  i5 3470 - 2000 денари
  i5 4570 - 3500 денари
  i5 4590 - 3800 денари
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  688
  5 Јули 2011
 3. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  688
  5 Јули 2011
  i5 4590 - 3500 денари
   
  На Kiro619 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...