1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

i5 (Gen3) build - CPU+MB+RAM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Jedah, 22 Јануари 2020.

 1. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  930
  1,426
  6 ноември 2007
  Се продава:

  Intel® Core™ i5-3470 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
  +
  ASUS P8H61-M LX R2.0
  +
  RAM 2 X 4GB 1600MHz PC3-12800 DDR3
  =
  6000ден.

  ГРАТИС: Cooler DeepCool Theta 20PWM
   
 2. mkgunner

  mkgunner
  Gaining Experience

  150
  72
  29 oктомври 2008
  Машко
  ИТ сервисер
 3. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  930
  1,426
  6 ноември 2007
  Резервирано накај продајно
   
Слични теми
 1. vik
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,036
 2. shifty
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  7,628
 3. KireAMD
  Одговори:
  110
  Прегледи:
  9,189
 4. Necromancer
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  2,821
 5. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  10,474
Вчитување...

Сподели

Вчитување...