1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

i5 8600k

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 2 Јули 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,000
  1,138
  9 Јуни 2015
  Машко
  се продава процесорот од насловот, 10.000 денари
  нема писмена гаранција, 100% исправен го користам моментално на мојот PC.
   
  На crazzyy84, gremlin, olikomerc и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,000
  1,138
  9 Јуни 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,000
  1,138
  9 Јуни 2015
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,000
  1,138
  9 Јуни 2015
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,000
  1,138
  9 Јуни 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...