1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

I5 8500 i B360M-HDV

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Saso PC, 13 Септември 2019.

 1. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  163
  272
  5 Април 2018
  Машко
  Продавам комплет плоча процесор и кулер.
  CPU: I5 8500
  MB: B360M-HDV
  Матичната има гаранција купена пред 2 месеца на процесорот е изгубена.
  Комплетно исправни.
  Цена: 12.000 денари фиксна.
  20190913_185514.jpg
   
  Grimriper, Ребро, GGTT1 и на уште 1 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...