Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено i5 6600 & Asus H110 Plus MB

Статус
Затворена за нови мислења.

Ficiani

Multipotential
1 јуни 2012
512
968
Скопје
www.kordanovskifilip.com
Ficiani додаде нов оглас:

i5 6600 & Asus H110 Plus MB - Проценка

Intel Core™ i5-6600 3.30GHz
ASUS H110-Plus DD4 LGA 1151

Ако може проценка на процесоров и матичната. Немаат гаранција.


Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.498
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно