• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

i5 4590

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Gucci

On your way to fame
5 јули 2011
846
715
Слика мислам нема потреба, знаете како изгледаат.

3700 денари парче
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Gucci

On your way to fame
5 јули 2011
846
715
Имам уште неколку парчиња, по 3500 денари.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,710
Мислења
830,999
Членови
28,700
Најнов член
Ahil123
На врв Дно