Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено i5 10400F со сток кулер

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
no_retreat додаде нов оглас:

i5 10400F со сток кулер - 7.000 ден.

Продавам и5 10400F со сток кулер,
Користен нешто помалце од 2 години, без гаранција
Цена 7000ден фиксна, може и испорака по карго
Контакт 077 638 126
Доколку на некој му се потребни фотографии слободно пишете ми во ПП и ќе испратам.

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
Клуч, продаден на член од форумот, со здравје да се служи
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.095
Мислења
974.442
Членови
35.402
Најнов член
Jun
На врв Дно