• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено i5 10400f конфигурација со преостаната до 19,10,2022

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

Gaining Experience
22 јануари 2011
103
136
Користен 1 година за лајт гејминг, преостаната гаранција до 19,10,2022

CPU - 15 10400f со stock cooler
Motherboard - Asus TUF GAMING B460M-PLUS
RAM - 1x8gb DDR4-2660
SSD - M2 512gb
HDD - 1TB
PSU - Ms 550W
Case - Genesys MSGW, со Фиока за PSU и плексиглас прозорец

Компјутерот се продава без графичка карта,

Цена - 19500ден, фиксна!

Контакт ПП или 077 638 126
 

Атачменти

 • NApred.jpg
  NApred.jpg
  612.2 KB · Прегледи: 132
 • Strana.jpg
  Strana.jpg
  793.2 KB · Прегледи: 135
 • Garancija.jpg
  Garancija.jpg
  942.1 KB · Прегледи: 132
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,813
Најнов член
viktor7
На врв Дно