1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

I3 9th,h310,8gb ram

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од StalkeR, 29 Мај 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unbeatable

  4,211
  4,065
  5 Декември 2009
  Машко
  Дајте понуди, купувам и3, со х310 ако има и рам.

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unbeatable

  4,211
  4,065
  5 Декември 2009
  Машко
  Нагоре!
  i3 9100/F со најефтина H310 плоча.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unbeatable

  4,211
  4,065
  5 Декември 2009
  Машко
  Нагоре!

  Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unbeatable

  4,211
  4,065
  5 Декември 2009
  Машко
  Некој?

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...