1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка i3 4160

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од barneymk, 5 oктомври 2019.

 1. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  116
  101
  27 Април 2016
  Машко
  Се продава процесорот од насловот, но прво нека иде на проценка.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  989
  1,204
  9 Јуни 2015
  Машко
 3. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  593
  361
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
  Две миљарди (2000 ден) :)
   
 4. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  380
  331
  21 Мај 2017
  Машко
 5. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  593
  361
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
 6. DelphiUser

  DelphiUser
  Practice makes perfect

  1,181
  1,181
  2 Март 2011
  Машко
  двесте миљарди е правилниот изговор
   
  На olikomerc и Tomekk им се допаѓа ова.
 7. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  116
  101
  27 Април 2016
  Машко
  нека иде на продажба за 2.000 македонски денари
   
 8. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  593
  361
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
  Покрај ПП од вчера еве и тука резервирам!
   
  Mario Markovski, igor_igor и на barneymk им се допаѓа ова.
 9. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  116
  101
  27 Април 2016
  Машко
  бамп иде повторно на продажба цена 2.000 денари.
   
 10. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,319
  720
  9 Мај 2012
  Машко
  Дали процесоров е за 1151 чипсет или ??


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 11. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  116
  101
  27 Април 2016
  Машко
  1150
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 12. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  116
  101
  27 Април 2016
  Машко
 13. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  116
  101
  27 Април 2016
  Машко
  Може и замена за ССД
   
Слични теми
 1. dzunko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  530
 2. AleksandarCaki
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  300
 3. barneymk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  450
 4. Kajsibebraat
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  374
 5. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  408
Вчитување...

Сподели

Вчитување...