1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

I3 2100,Ram 2X4GB DDR3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од riki_staff, 13 Февруари 2020.

 1. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  437
  204
  28 ноември 2015
  Машко
  Како шо гласи насловот,продавам И3 2100 процесор и 2Х4ГБ ДД3 рам меморија.
  Цена 3000 мкд.[​IMG][​IMG]

  Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
   
 2. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  437
  204
  28 ноември 2015
  Машко
  Обнова.

  Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
   
 3. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  437
  204
  28 ноември 2015
  Машко
  2500 фиксно!

  Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. Вајкинг
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  849
 2. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  354
 3. omegaRED
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  543
 4. mrkela2009
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  443
 5. toplel
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  604
Вчитување...

Сподели

Вчитување...