• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

i3-10100F

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
827
508
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Intel core i3-10100F
4 cores/8 threads BOX со stock cooler
со преостаната гаранција од Aнхоч до јануари 2024 година.

Користен кратко време од купување во непушачка просторија.

Цена 7000 ден.

ПП за информации
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,291
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно